Чемпіонат Росії “Лісоруб-2019”

24-25 червня в Сиктивкарі пройшло головне спортивне змагання серед вальників лісу – Чемпіонат Росії “Лісоруб 2016”, де шведська компанія Husqvarna виступила призовим партнером.

Найбільший виробник пив, газонокосарок та садового обладнання, компанія Husqvarna виступила партнером чемпіонату Росії серед вальників лісу “Лісоруб 2016”, який пройшов в Сиктивкарі. За звання кращого лісоруба протягом двох днів боролися 75 професіоналів з 28 регіонів, які заслужили це право, перемігши в обласних змаганнях.

Трійка переможців в порівнянні з торішнім чемпіонатом залишилася незмінна. Чемпіоном Росії серед вальників з ручним Мотоінструмент в особистій першості знову став багаторазовий переможець подібних турнірів і чемпіон світу, Ілля Швецов з Республіки Карелія, який виступав з бензопилою Husqvarna 576XP. Срібло та бронзу також завоювали представники Карелії: Олександр Маллат і Олександр Соколов з бензопилою Husqvarna 576XP.

У командному заліку серед вальників з ручним Мотоінструмент золото дісталося все тим же непереможним карелам. А ось срібні та бронзові медалісти в цьому році помінялися місцями. Цього разу друге місце зайняла команда Чуваської Республіки, а третє – команда Республіки Татарстан.

Крім змагань, “Лісоруб 2016” включав виставку спецтехніки, майстер-клас від кращих лесозаготовителей і культурно-розважальну програму для гостей та жителів регіону за участю популярних ведучих.

Відвідувачам чемпіонату випала унікальна можливість вживу познайомитися з широким асортиментом інноваційної садової техніки Husqvarna і протестувати її, взяти участь в захоплюючих конкурсах і виграти цінні призи, а також насолодитися майстерністю художника-демонстратора Ігоря Шляхтенко, який створював з дерева справжні шедеври.

Відкрив чемпіонат т.в.о. голови республіки Комі, Сергій Гаплик. Відвідавши змагальні площадки, поспілкувавшись в учасниками і особисто протестувавши бензопилу Husqvarna, він гідно оцінив рівень проведення змагань. “Я не побоюся сказати, що захід з точки зору його організації, технічної складової виконано” на відмінно “, – зауважив Сергій Гаплик – Ми готові до організації на території Сиктивкара Чемпіонату світу в 2018 році”.

А поки переможці змагань сформують національну збірну, яка відправиться на чемпіонат світу у вересні 2016 року в Польщі.

“Лісоруб 2016” – найбільше федеральний захід, включає змагання, виставку спецтехніки, устаткування і аксесуарів, майстер-клас від кращих лесозаготовителей і культурно-розважальну програму для гостей та жителів регіону за участю популярних ведучих.